Арт-терапія для себе та клієнтів - Гаркавец

Міні-курс

Арт-терапія
для себя та клієнтів

Ведуча Ольга Гаркавець

Арт-терапія стане вашим надійним помічником у роботі з клієнтами!

20181121 112 1 scaled

Ведуча:

Ольга Гаркавець

директор Інституту Практичної Психології

Щоо буде:

Два дні інтенсивної роботи

Багато практики

Клієнтські кейси

Тепле спілкування

Підтримка

Електронний сертифікат

Теми міні-курсу:

Записи міні-курса:

  • Записи 2 вебінарів по 1,5 години кожен.
  • Доступ до відео на 3 місяці.
  • Електронний сертифікат.

Вартість: 650 грн. 

art 1868562 1920

Сертифікат:

Відгуки:

Margarita Kartseva

Margarita Kartseva

Величезна Вам ПОДЯКА за ці шикарні два дні, у вашій компанії, у Вашій присутності, у Вашій неповторній атмосфері! Все було так... ну просто вечора, краще не вигадати! Це такий потік енергії, натхнення та ідей, такий потік думок, що хочеться творити, творити, творити без кінця і прямо тут і зараз! Такі приголомшливі люди, колеги, однодумці, які, наче й працюють самі з собою, і наче далеко від тебе, але цей потік, так запалює, допомагає розкласти все в собі по поличках.
Дуже відізвалися техніки роботи з МАК, які були на вебінарі (ну, люблю я карти:) сподобалася техніка "Три олівця" та техніка з фуд-арту "Три шматочки" - обов'язково візьму їх на озброєння для роботи з клієнтами.
Дякую, дякую, дякую сердечно, за Вашу щедрість, за відкрите серце, за тепло та енергію, яку Ви створюєте, ділитеся безкоштовно, на користь інших. Все було просто – НЕРЕАЛЬНО! Обіймаю вас!

Юлия Бакина

Юлія Бакіна

Велике спасибі, я дізналася стільки нових вправ, що аж руки сверблять, хочу працювати. Щоправда, кілька вправ онлайн вже провела для своїх педагогів. Дякую за конференцію та вебінар, була рада знайомству з Вами, Ольго.

Ирина Сибилева

Ирина Сібілєва

Велике дякую! Вправи супер! Заразившись вашою харизмою на конференції, притягла колег на міні-курс))) Все було чудово, інформативно, слухала відповіді на запитання до кінця, хоч сама і не ставила, але отримала море доступних роз'яснень. Ще раз дякую!