Інтенсив із Моріцем Егетмейєром "МАК-спалах"

Интенсив

ІНТЕНСИВ

МАК-спалах

з творцем методу метафоричних карт і його ученицею

9087987675

Морітц Егетмейєр

лполл

Ольга Гаркавець

Глибоко

Корисно

Ресурсно

Для себе:
  • Зможете познайомитися з людиною-легендою, надихнутися його розповіддю і його напрацюваннями.
  • Дізнаєтеся з першоджерела найцінніше про метафоричні карти.
  • Зможете опрацювати найбільш актуальну життєву проблему або ситуацію за допомогою МАК.
Для професійних навичок:
  • Зможете проаналізувати свої помилки у використанні МАК.
  • Дізнаєтеся про складнощі, які виникають у роботи з МАК і зрозумієте, як їх уникнути.
  • Надихнетеся на глибше вивчення метафоричних карт.
Ведучі
МОРИТЦ ЭГЕТМЕЙЕР

Морітц Егетмейєр

засновник методу метафоричних карт, творець і розробник серії перших і найпопулярніших метафоричних карт ОН-Сards, понад 30 років проводить навчальні семінари по всьому світу, засновник першого у світі видавництва МАК "OH-Verlag".

20191206 057

Ольга Гаркавець

учениця Морітца Егетмейєра. ДИРЕКТОР ІНСТИТУТУ ПРАКТИЧНОЇ ПСИХОЛОГІЇ, тренер з навчання МАК і арт-терапії, ОРГАНІЗАТОР ОНЛАЙ-КОНФЕРЕНЦІЙ ''МАК-ЕКСПЕРТ '' і "ПСИ-ЕКСПЕРТ".

Програма інтенсиву

Вартість: 950 грн.

Зразок Сертифіката
МАК вспышка
Відгуки учасників
Галина Позднякова

Галина Позднякова

Інтенсив-вебінар "МАК-Спалах" просто СУПЕР! Я взяла участь уже в другому вебінарі - онлайн-зустрічі з Морітцем Егетмейєром! Було дуже цікаво, вражаюче і чарівно. Морітц Егетмейєр ще на першому вебінарі рік тому справив враження дуже дбайливого терапевта щодо своїх клієнтів, тонкого і м'якого, він втілює в роботі заповідь - не нашкодь.

Було цікаво дізнатися, який він, творець “О карт”, і вебінари дали змогу це зробити психологам з усієї земної кулі (географія учасників широка – майже всі континенти!). На семінарі було дійсно ДУШЕВНО, пізнавально і цікаво. Щиро дякую Ользі та всій команді за ідею та втілення такого проєкту, Морітцу Егетмейєру за те, що знайшов у своєму графіку час для зустрічі в онлайн-форматі з психологами, шанувальниками його методу та МАК-фанатами, за душевність та відкритість, за те, що ділиться своїми методами роботи, вчить нас правильному підходу до клієнта! Безмежно рада була участі, сподіваюся на ще багато подібних зустрічей і хочу побажати Морітцу здоров’я, енергії, нових колод, подорожей і приємного спілкування з людьми за допомогою карт. Щиро рада спілкуванню і сердечно дякую за отримані знання!

joxi screenshot 1585054242666

Татяна Шигаєва

Величезна подяка Ользі Гаркавець і всій її команді за чудовий інтенсив із метром МАК - Морітцом Егетмейєром. На таких інтенсивах відкривається друге дихання у будь-якого психолога-терапевта, і у будь-якого фахівця допоміжних професій. Низький вам уклін!

joxi screenshot 1585070971251

Lanka Di

Дуже спритний інтенсив, практику беру в скарбничку, цікава подача, багато інформації. Дякую!